متمرکز بر کیفیت

آجرهای شرکت تکنوآجر با مقاومت بسیار بالا در کنار زیبایی و اصالت، همراه با شهرت و سابقه طولانی، محصولی قابل اعتماد برای مهندسین و معماران فراهم می‌کند.

شرکت تکنوآجر با در اختیار داشتن آزمایشگاه‌های مجهز کنترل کیفیت و همینطور تیم کارآمد نظارتی، به صورت روزانه محصولات خود را از لحاظ کیفی مورد کنترل و بررسی قرار می‌دهد. در کنار این امر، این محصولات به صورت دوره‌ای در آزمایشگاه‌های مرجع موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و مرکز تحقیقات ساختمان مورد کنترل قرار می‌گیرند. تولید این آجرها با یکنواختی و اندازه‌های دقیق، موجب سهولت در امر بناسازی می‌شود و عدم تقعر و تحدب آنها  زیبایی و یکدستی بنا پس از اتمام ساخت را  فراهم می‌کند. استفاده از کوره تونلی و پخت آجرها در دمایی حدود ۱۰۰۰ درجه، باعث بهبود کیفیت هرچه بیشتر این محصولات می‌شود. مقاومت فشاری بالای این محصولات (۳۵۰kg/cm2) دوام طولانی آنها را در پی داشته و حمل آنها را با حداقل ضایعات، تسهیل می‌کند. در کنار آن درصد جذب آب مناسب این آجرها (۸/۱۳٪) اتصال آنها را با ملات قوی کرده و نهایتاً موجب استحکام بنا می‌شود. همچنیین پایین بودن میزان مواد محلول آجرهای تولیدی، مقاومت آجرها را در برابر مواد شیمیایی آسیب‌رسان افزایش می‌دهد.

تمامی این ویژگی‌ها قابلیت استفاده این آجرها را در مناطق مختلف آب و هوایی دنیا، به ویژه در نقاط سردسیر میسر می‌کند. بهره‌مندی از کیفیت بالا و تلاش مستمر در جهت پیشرفت و به روز کردن محصولات، شرکت تکنوآجر را اولین دریافت کننده‌ی نشان استاندارد آجر نمای درجه یک در ایران نموده است.