درباره تکنوآجر

شرکت تولیدی تکنوآجر در سال 1353 با هدف تولید انواع سفال نما، تیغه و بلوک با کیفیتی برتر، تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت. شرکت تکنوآجر دارای آخرین دستاوردهای تولید آجر از قبیل انبار آماده سازی خاک، ماشین‌آلات اتوماتیک، کوره تونلی و آزمایشگاه کنترل کیفیت می‌باشد و به همین سبب از امکان تولید انبوه به عنوان وجه تمایز خود با سایر تولید کنندگان بهره می‌برد.

شرکت تولیدی تکنوآجر در سالهای 1381 و1382 با اضافه کردن خطوط تولید جدید، تولید خود را به بیش از ۲۰۰ میلیون قالب آجر در سال افزایش داد و گامی اساسی در جهت به روز کردن تولیدات و ایجاد تنوع هرچه بیشتر در محصولات خود برداشت.

 

 

بهترین کیفیت

تمامی ماشین‌آلات این شرکت از برندهای مطرح Händle و Keller بوده که توسط تکنسین‌های همین شرکت‌ها نصب و راه‌اندازی شده‌ و در صورت نیاز رفع مشکل می‌شوند. استفاده از به روزترین فناوری و افراد متخصص، ضامن کیفیت برتری‌ست که همواره توسط شرکت تکنوآجر عرضه شده است.

 

 

 

 

 

 

about3

 

 

حفاظت از محیط‌ زیست

 

توجه به مسئله‌ی حفاظت از محیط‌ زیست از دغدغه‌های اصلی امروز دنیا و به تبع آن، شرکت تکنوآجر می‌باشد. به همین منظور این شرکت به صورت روزافزون جهت تولید محصولات مرغوب با حداقل مصرف انرژی و ضایعات تلاش می‌نماید تا با دوام بالا گامی در پایداری هرچه بیشتر بناها، جلوگیری از مصرف انرژی مازاد و تعمیرات غیرضروری بردارد.

 

 

about

 

 

قدرتمند در پخش

 

در کنار ارائه کیفیت برتر، سرویس دهی مناسب به مشتری همواره از اصول شرکت تکنوآجر بوده است. به همین منظور شرکت پخش و حمل و نقل تابان‌گهر تاسیس گردید تا با میسر نمودن حمل و نقل ایمن و به موقع، دسترسی به محصولات را برای مشتریان هرچه آسان‌تر نماید.

 

 

 

 

 

 

about

برای دانلود کاتالوگ لطفا اینجا کلیک کنید